Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su bzzpizza.lt slapukų politika. Daugiau informacijos
„Bzz Pizza“  nuolaidų kortelės įsigijimo ir naudojimo taisyklės:

1.     Nuolaidų kortelė yra UAB “Kitas skonis” nuosavybė.
2.     Kortelę galima įsigyti bet kurioje „Bzz Pizza“ picerijoje: Baltų pr. 42, Savanorių pr. 159 Kaune.
3.     Reikalinga užpildyti nuolaidų kortelės anketą, kuri pateikiama kasininkei. Kasininkė išduoda kortelę, kuri iš karto aktyvuojama.
4.     Nuolaidų kortelės vienkartinis administravimo mokestis 1,5 EUR nuolaidų kortelės turėtojui jokiais atvejais nėra grąžinamas.
5.     Nuolaidų kortelės savininkas gali įsigyti patiekalų už mažesnę kainą. Informaciją apie nuolaidas ir akcijas skelbiama picerijoje internetiniame puslapyje www.bzzpizza.lt
6.     UAB „Kitas skonis“ pasilieka teisę keisti taikomas nuolaidas bei akcijas, apie tai iš anksto nepranešusi nuolaidų kortelės savininkams.
7.     Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidų kortelės savininkas turi pateikti nuolaidų kortelę prieš atsiskaitydamas už paslaugas.
8.     Prarasta kortelė laikoma nebegaliojanti ir vietoje jos nauja kortelė gali būti išduodama tomis pačiomis sąlygomis kaip įsigyjant naują kortelę.
9.     UAB “Kitas skonis” turi teisę be atskiro įspėjimo bet kada pakeisti nuolaidų kortelės taisykles bei naudojimosi sąlygas, informavusi apie tai nuolaidų kortelės turėtojus interneto svetainėje www.bzzpizza.lt