Užsakymų šiuo metu nepriimame! Mūsų darbo laikas 11:00 - 23:00
Pasirinkite piceriją:
Šilainiai Savanorių pr.
Pasirinkite piceriją:
Šilainiai Savanorių pr.

Krepšelis tuščias.

m

Pristatymo sąlygos ir taisyklės

Picų užsakymo į namus ar biurą interneto svetainėje BZZPIZZA.lt kartu su pristatymo paslauga taisyklės:

1. Šios picų užsakymo į namus ar biurą interneto svetainėje bzzpizza.lt kartu su pristatymo paslauga taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir Pardavėjui privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, maisto užsakymo, pristatymo ir apmokėjimo sąlygos. Kai Pirkėjas, darydamas maisto užsakymą, pažymi varnele nuorodą „Susipažinau su Taisyklėmis ir su jomis sutinku“, laikoma, kad Pirkėjas patvirtino, jog susipažino su Taisyklėmis ir sutinka jų laikytis. Taisyklės galioja tais atvejais, kai picų užsakymas atliekamas interneto svetainėje bzzpizza.lt.

2. Picų pardavimo ir pristatymo paslaugos teikėjas – UAB „Kitas skonis“ (kodas Juridinių asmenų registre 303192683), Birželio 23 – osios g. 1, Kaunas. Picerijų adresai: Baltų pr. 42, Kaunas, Savanorių pr. 159, Kaunas.

3. Picų užsakymas į namus ar biurą kartu su pristatymo paslauga interneto svetainėje bzzpizza.lt (toliau – picų užsakymas) priimami Kauno mieste.

4.Maisto užsakymo sąlygos:

4.1. Minimali užsakymo suma – 9,50 Eur.

4.2. Taikomas maisto pristatymo paslaugos mokestis. Galutinė kaina yra nurodoma patvirtinus Pirkėjo krepšelį.

4.3. Picerijos darbo laikas: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 11  iki 22 val. Nuo penktadienio iki sekmadienio nuo 11 val. iki 23 val.

Užsakymai įprastai pristatomi valandos bėgyje, pristatymo laikui didėjant įprastai pranešame nurodytais kontaktais. Užsakymai pristatymui priimami iki 22:00 val.

4.4 Produktai gali skirtis nuo pateiktu nuotraukose.

5. Užsakymo procesas:

5.1 Vartotojas gali nutraukti užsakymo vykdymą bet kuriuo užsakymo metu, iki apmokėjimo. Pateikus užsakymą, kuris bus atsiimtas vietoje, jo atšaukti negalima.

5.2 Vartotojui atlikus užsakymą, apmokėjimo patvirtinimą bei gavus  užsakymo patvirtinimą, Vartotojas nebegali atšaukti užsakymo ir / ar reikalauti lėšų grąžinimo.

5.3 Bzz pizza pasilieka teisę nevykdyti užsakymų Vartotojui, kuris nors kartą nėra atsiskaitęs už Paslaugą ar yra atsiuntęs melagingą užsakymą.

5.4 Vartotojas atsako už pateiktų duomenų tikslumą.

6. Atsiskaitymo už maisto užsakymą būdai:

6.1. grynaisiais pinigais užsakyto maisto atsiėmimas vietoje picerijoje;

6.2. naudojantis el. bankininkyste (Paysera mokėjimo paslauga) per bankus: „Danske“, DNB, Medicinos, „Nordea“, SEB, „Swedbank“ ir Šiaulių banką);

7. Pirkėjui, už picų užsakymą sumokėjusiam per elektroninę bankininkystę (Paysera mokėjimo sistemą) ir užsakyto maisto negavusiam dėl priežasčių, nepriklausančių nuo Pardavėjo, taip pat Pirkėjui, pažeidusiam taisykles ir nesilaikančiam jų papunkčiuose nurodytų sąlygų, pinigai atgal į jo banko sąskaitą negrąžinami.

8. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo pateiktų ir patvirtintų duomenų, teikiamų picų užsakymo metu, teisingumą, taip pat už tai, kad būtų sudarytos sąlygos maisto užsakymui priimti ir perduoti. Pardavėjas neatsako už atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo nuostolių atlyginimo, jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų arba jų patvirtinimas yra neteisingas ar Pirkėjas nepriima užsakytų picų nurodytoje pristatymo vietoje.

9. Pirkėjas turi teisę pateikti picų užsakymą tik savo ar kitų asmenų (pagal pavedimus ar suteiktus įgaliojimus) interesams. Pirkėjas privalo naudoti, nurodyti ir teikti tik savo asmens duomenis arba duomenis asmenų, kurie jam suteikė tokius įgaliojimus.

10. Pirkėjas, pateikdamas informaciją ir duomenis Pardavėjui, patvirtina, kad jis yra pateiktų asmens duomenų savininkas (subjektas) ar asmuo, turintis teisę tokius duomenis pateikti teisėtu pagrindu.

11. Pirkėjas, pateikdamas bet kokią informaciją ir duomenis, privalo užtikrinti ir yra atsakingas už tai, kad jo pateikti duomenys (įskaitant asmens duomenis, bet jais neapsiribojant) ir informacija yra teisinga, tiksli ir išsami.

12. Pirkėjas privalo susipažinti su Pardavėjo patvirtinta ir viešai paskelbta Privatumo politika. Sutikimą arba nesutikimą su konkrečiais Pirkėjo Asmens duomenų panaudojimo būdais pirkėjas išreiškia pačioje Pivatumo politikoje numatyta tvarka.

13. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą. Pirkėjo Asmens duomenis tvarkyti tik Taisyklių, Privatumo politikos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

14. Pirkėjas neturi teisės reikšti jokių pretenzijų Pardavėjui, o Pardavėjas nėra atsakingas Pirkėjui:

14.1. jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė užsakyto maisto pristatymo adresą;

14.2. jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė savo telefono numerį;

14.3. jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė pageidaujamą užsakyto maisto pristatymo laiką;

14.4. jeigu Pirkėjas nepriėmė užsakyto maisto ne dėl Pardavėjo kaltės (neatidarė durų, neatsiliepė į telefono skambutį ir kt.);

14.5. jeigu Pirkėjas nesumoka Pardavėjui už užsakytą maistą arba atsisako mokėti už užsakytą maistą nesant tam objektyvių priežasčių;

14.6. dėl interneto svetainės bzzpizza.lt techninių gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių;

14.7. dėl elektroninės bankininkystės (Paysera mokėjimo sistemos) gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių;

14.8. dėl banko mokėjimo kortelių tvarkymo sistemos gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių.

15. Pardavėjas turi teisę neperduoti užsakyto maisto Pirkėjui, jeigu yra nors viena iš Taisyklių 14.1-14.8 punkte nurodytų sąlygų.

16. Pardavėjas turi teisę vienašališkai bet kada pakeisti ir papildyti šias Taisykles be išankstinio įspėjimo, todėl Pirkėjas kiekvieną kartą, prieš naudodamasis maisto užsakymo paslauga, privalo susipažinti su Taisyklėmis ir patvirtinti, jog sutinka jų laikytis. Jei Pirkėjas pradėjo pildyti, laikoma, kad pirkėjas besąlygiškai sutiko su visomis Picų užsakymo taisyklėmis. Pardavėjas neprisiima jokios rizikos ir atsakomybės, jei Pirkėjas pateikė užsakymą, nesusipažinęs su šiomis Taisyklėmis ar jų dalimi.

 

Šilainių picerija

Seniūnijos Nemokamo pristatymo suma, EUR
Šilainių, Vilijampolės

 

 

Minimali užsakymo suma 9,50 EUR

 

Gerviškių sen., Giraitė, Lampėdžiai, Sargėnai

 

 

Minimali užsakymo suma 20 EUR

 

Domeikavos, Aleksoto, Užliedžių, Centro

 

 

Minimali užsakymo suma 25 EUR

 

Ringaudų, Raudondvario, Užliedžių, Lapių, Akademijos, Garliavos, Jonučių

 

 

Minimali užsakymo suma 40 EUR

 

Išankstinius užsakymus priimame, jei užsakymo suma ne mažesnė kaip 20 EUR

 

 

 

 

Savanorių picerija

Seniūnijos Nemokamo pristatymo suma, EUR
Žaliakalnio, Dainavos, Eigulių, Centro, Gričiupio  

Minimali užsakymo suma 9,50 EUR

 

 

Vilijampolės, Šančių, Aleksoto

 

 

Minimali užsakymo suma 20 EUR

 

 Petrašiūnai, Panemunė, Kleboniškis

 

 

 

Minimali užsakymo suma 25 EUR

 

Garliavos, Rokų, Lapių, Karmėlavos, Neveronių, Ringaudų, Samylų, Jonučių

 

 

Minimali užsakymo suma 40 EUR

 

Išankstinius užsakymus priimame, jei užsakymo suma ne mažesnė kaip 20 EUR

 

u

find

don peppe’s
location near

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris tincidunt, nisl et aliquet molestie, mi orci tincidunt velit.

    Or call us and order in:

    +381 065 666 6666